Nowi liderzy młodzieżowi

Dnia 14 stycznia 2016 r. w Gimnazjum nr 2 w Goleniowie Liderzy młodzieżowi przeprowadzili nabór kandydatów na liderów. Zainteresowani już wcześniej mogli zapoznać się z oczekiwaniami i wymaganiami jakie niesie za sobą działanie na rzecz szkoły i społeczności uczniowskiej w tej grupie. Kandydaci prezentowali swoje pomysły na pracę i osobiste predyspozycje ułatwiające relacje z rówieśnikami. Ostatecznie, spośród trzydziestu osób wybrano siedem. W grupie Liderów Młodzieżowych znaleźli się: Michał Bęben, Magdalena Gauden, Julia Guzikiewicz, Wojciech Niklas, Julia Nowicka, Sara Żóralska i Ewa Kaczmarczyk.

Przez pierwszy okres działań nowi liderzy będą objęci pomocą i opieką starszych liderów. Razem z nimi podejmą się nowych zadań, które mają do zrealizowania w drugim semestrze tego roku szkolnego.

Życzymy powodzenia.

Scroll to Top