Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND

W środę 18 listopada 2015 odbył się

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

DEUTSCHFREUND

 edycja XIV

    26 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich naszego gimnazjum wzięło w nim udział. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska. Za sześć tygodni poznamy  jego wyniki.

     Udział w konkursie był dobrowolny. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za tę formę aktywności, która daje możliwość sprawdzenia i poszerzenia znajomości j. niemieckiego.

    Trzymajmy kciuki w oczekiwaniu na najlepsze wyniki!

                                 Izabela Szwedo

DSC_0572 DSC_0573 DSC_0574

Scroll to Top