PIKNIK RODZINNY

W czwartek 1 czerwca br. przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Goleniowie odbył się festyn rodzinny „Mama, Tata i Ja”. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu. Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Byli rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie… Duże zainteresowanie i emocje wywołał dmuchany zamek, do którego ustawiała się długa kolejka. Równie dużą atrakcją dla dzieci były bańki mydlane, malowanie twarzy, kręcenie balonów czy kolorowe warkoczyki. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy i babcie dzieci, nie zabrakło również stoiska z popcornem oraz kiełbaskami z ogniska. Dzieci zaśpiewały piosenkę z filmu „Zwierzogród” Pauliny Przybysz – „Nie bój się chcieć”.
Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas.

Link do filmu: Dzień Matki