Po raz kolejny, gimnazjaliści – przedszkolakom

Dnia 22 czerwca 2015 r. nasi uczniowie prezentowali się artystycznie  w Przedszkolu nr 1 i Przedszkolu nr 2 w Goleniowie.
Sekcja taneczna  dziewcząt z Orkiestry Wood and Brass Band, przygotowana przez panią Ewę Walencik zatańczyła z pomponami do muzyki party rock. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Zuzanna Jaczyńska, Alicja Pender, Lena Zielińska, Weronika Kaluga i Milena Kaczyńska.
Zaprezentowaliśmy również teksty do zabawy literackiej autorstwa pisarki Danuty Wawiłow pt: „O Rupakach”, „Szybko…”, „Smutny wiersz”. Wiersze prezentowały :Wiktoria Dolna, Klaudia Górska, Kamila Janicka.
Mimo deszczowej pogody przedszkolaki i gimnazjaliści bawili się wyśmienicie. Na koniec występujący artyści otrzymali słodkie upominki, kwiaty, podziękowania od dyrekcji przedszkoli i zaproszenie za rok.
Tekst i zdjęcia – inicjatorka tego typu spotkań z małym widzem: Danuta Kwaśniewska.

Scroll to Top