Powiatowy konkurs o przepisach ruchu drogowego BRD

08.05.2023 odbył się w Stepnicy Powiatowy konkurs o przepisach ruchu drogowego BRD. Uczniowie naszej szkoły w dwóch zespołach- klasy starsze : Oskar Boba, Michał Sławski, Szymon Matławski; klasy młodsze: Hanna Żabkiewicz- Karp, Anna Grzelczak, Filip Rosa, Iga Fortuna spróbowali swoich sił w teście wiedzy, grupowym udzielaniu pierwszej pomocy na poszkodowanych, których odgrywali aktorzy Teatru Brama, w jeździe po torze przeszkód oraz jeździe po oznakowanym miasteczku drogowy. Do konkursu przystąpiło 19 szkół , w sumie 98 uczestników . Najlepsi z najlepszych otrzymali puchary oraz wysokiej klasy rowery. Całemu przedsięwzięciu dopisała cudowna pogoda , przemiła atmosfera , słodki poczęstunek oraz ciepła zupka. Już zaczynamy przygotowania do kolejnego konkursu w nowym roku szkolnym. Opiekunowie Jadwiga Mikulska i Izabela Karasiak.

 

Scroll to Top