Powitanie jesieni

Jednym z atutów naszej szkoły jest świetna lokalizacja i dlatego pierwszy dzień jesieni uczniowie i uczennice klas 1c i 2a spędzili outdoorowo… Czyli jak?:) Czyli w bezpośrednim kontakcie z przyrodą, wykorzystując różne aktywności i swobodną zabawę na łonie natury. Obserwując rośliny i zwierzęta, współpracując z dorosłymi i rówieśnikami, trenując kreatywne myślenie i odkrywając przyrodnicze zagadki – rozwijając przy tym ciekawość świata. A przy tej okazji podnosili sprawność fizyczną i uczyli radzenia sobie w innych niż zwykle sytuacjach. Grali w przyrodnicze bingo, układali wspaniałe kompozycje- mandale oraz obrazy ze skarbów natury, wykorzystali hamaki do relaksu, piekli kiełbaski i słodkie pianki.