Przedszkolaki z PP 2 w naszej szkole

W środę 15 marca odwiedziły nas w szkole sześciolatki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Goleniowie.
Przedszkolaki zwiedziły szkołę, obejrzały wystawy prac na korytarzach, spróbowały wody ze szkolnego poidełka, obejrzały m. in. szatnie, stołówkę, dwie sale gimnastyczne. Nasi mili goście uczestniczyli w zabawach w oddziale przedszkolnym, a także odwiedziły szkolną bibliotekę .
Na zakończenie przedszkolaki ,dzięki uprzejmości uczniów z klasy 2 a ,dowiedziały się jak wyglądają nasze mundurki szkolne i z jakimi emocjami związane jest rozpoczęcie nauki w szkole. Mogły także przejrzeć zeszyty i książki, z których korzystają uczniowie, dowiedzieć się do czego wykorzystywana jest tablica multimedialna.
Na zakończenie wyjaśniliśmy przedszkolakom kto patronuje naszej szkole, rozdaliśmy drobne upominki i miło będziemy wspominać ich wizytę.
Scroll to Top