„Razem dla Marty!”

16 września br. odbył się „Bieg przełajowy – Razem dla Marty- Biegam i Pomagam”, którego celem było zebranie środków na leczenie Marty Suski-Żółtowskiej. Współorganizatorzy to Stowarzyszenie Bumerang i nasza szkoła, a patronowali przedsięwzięciu zarówno Burmistrz naszego miasta, jak i Starosta powiatu.

Niesamowite było to, że wszystko, łącznie z pogodą było po naszej stronie – atmosfera, ludzie, wspólny cel! Slonce, usmiuśmy na twarzach i cała energia, którą z siebie daliśmy pozwoli Marcie zachować ten obraz na długo w sercu – będzie dodawał jej sił! Razem możemy wszystko!!

Z całego serca dziękujemy wszystkim „serduchom” i „pomocnym dłoniom”, a przede wszystkim naszym  niezawodnym Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom.

Koordynator ds. wolontariatu Kamila Jagiełło

 

Scroll to Top