Słodkie okruchy DOBRA!

Dwie klasy szóste – VIa i VIb  wraz z wychowawczyniami p. Anną Siemaszko-Małachowską i p. Sylwią Lisowską, postanowiły przeprowadzić akcję charytatywną na rzecz p. Agnieszki Zawady, która zmaga się z chorobą SLA – stwardnienie zanikowe boczne. Kosztowna rehabilitacja przerasta bowiem możliwości finansowe rodziny p. Agnieszki.
W szkole odbyły się dwa kiermasze cukiernicze, które zakończyły się pełnym sukcesem i ze sprzedaży ciasta uzbierano łącznie kwotę  2372,17 zł! To wielki sukces! Kwota w całości zostanie przekazana na rehabilitację p. Agnieszki.
Bardzo dziękujemy rodzicom, uczniom i wszystkim ofiarodawcom. Duże brawa dla Was! Pamiętajcie… Dobro wraca!
Ps. Widok rodziców przemykających po korytarzu z blachami z ciastem bardzo budujący…. Następne klasy już planują sprzedaż naleśników. Mniam….
MRW