Sportowcy na Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych biegach przełajowych

20.10.2022r. w Gryfinie odbył się finał Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych 8×800 m dziewcząt i chłopców . W zawodach tych jako mistrzowie powiatu startowali nasi uczniowie .Mimo iż drużyna dziewcząt nie biegła w optymalnym składzie spisała się bardzo dobrze. Na poszczególnych zmianach meldowała się w czołówce i ostatecznie zajęła 5msc na 17 startujących zespołów. Skład damskiej sztafety: A.Kędzierska, K.Michalska , J.Marchel ,M.Krawczyk, W.Kałużyńska , M.Karpińska, L.Racławska,M.Pietrasik i N.Łebińska Drużyna chłopców z których większość była rocznikiem młodszym zajęła 13 msc. Skład: teamu F.Janicki, I.Przesmycki, Sz.Ragan, O.Patrzykowski, S.Garbacz, M.Białek, K.Rogoś, D.Winczewski, F.Gwiazda, B.Popławski. Opiekunami zespolów byli S.Szwarc i K. Krajcer. Gratulujemy ❤❤❤

Scroll to Top