Spotkanie z kandydatami na Liderów Młodzieżowych

W dniu 21 lutego 2018r. Liderzy Młodzieżowi zorganizowali spotkanie dla kandydatów nowej grupy Liderów. Na spotkanie przybyli uczniowie: z klasy VII a Lena Królikowska, Sara Paś, Joanna Lisowska, Anna Janus, Julia Kluza, Anna Chomont, z klasy IIa Nadia Oleś, Emilia Liber, Alicja Wieczorek, z klasy IIb Adrian Frankowski, z klasy IIc Antoni Chmielniak, Kacper Nizielski,  z klasy IId Julia Szlachta, Edyta Kasprzak, Zuzanna Smejda, Gabriela Kiedas, z klasy II e Adrian Świderski.

Kandydatom na liderów zadano kilka ważnych pytań, do których kandydaci musieli się ustosunkować. Pytano     o chęci do pracy i rodzaj podjęcia działań w przypadku zostania liderem, o reakcje na sytuacje zastane w szkole i sposoby ich załatwienia. Kandydaci mówili też o swoich zainteresowaniach, o dyspozycyjności w działaniu, czy też o tym jak pomóc uczniom potrzebującym pomocy. Za kilka dni poznamy nazwiska nowych liderów, których czekać będą nowe zadania np. przygotowanie debaty młodzieżowej. Obecny skład grupy będzie wspierać młodszych stażem kolegów.

Tekst i foto Artur Panek – pedagog szkolny

Scroll to Top