SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Zerówka gościła pracowników Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie
Podczas wizyty przedszkolaki utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, przypomniały symbole kolorów świateł sygnalizatora, znaczenie charakterystycznych znaków drogowych i oznakowanie przejścia dla pieszych. Mundurowi uczulali również naszych podopiecznych na zachowanie bezpieczeństwa w kontaktach z osobami obcymi i w przypadku ataku agresywnego zwierzęcia. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie słuchały rad i wskazówek naszych gości. Miały również okazję dowiedzieć się jak ważna i odpowiedzialna jest praca policjanta oraz poznać wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne podczas wykonywanej służby. Każdy chętny przedszkolak mógł obejrzeć bądź przymierzyć prezentowane akcesoria. Największą jednak atrakcją okazała się technika pobierania odcisków palców. Na zakończenie każdy otrzymał breloki odblaskowe.

Scroll to Top