Stajnia Fantazja

„Sowy” odwiedzili niezwykli goście- Pani Paulina, która jest instruktorem jazdy konnej w Stajni Fantazja wraz z koleżanką i dwoma wspaniałymi końmi Kropką i Tolkiem. Pani instruktor przekazała nam wiele cennych informacji na temat tych sympatycznych zwierząt. Dzieci dowiedziały się, jakich warunków potrzebują konie oraz czym się żywią i jak należy o nie dbać. Poznały także kilka ciekawostek na temat koni. Ponadto Sówki mogły wyczyścić konia, zobaczyć prezentację i samemu spróbować jazdy konnej pod opieką instruktora. Dzieci pełne emocji i wspaniałych wrażeń ze spotkania długo rozmawiały o koniach. Serdecznie dziękujemy za interesujące zajęcia, które na pewno na długo zapadną nam w pamięć ????