Sukcesy naszych uczniów na Wieloboju Informatycznym

Grupa pasjonatów informatyki w ostatnią sobotę reprezentowała naszą szkołę na II Wieloboju Informatycznym. Zawodnicy musieli wykazać się bardzo rozległą wiedzą, gdyż rywalizowali w wielu różnych dyscyplinach. Rozwiązywali test wiedzy informatycznej, wyszukiwali informacje w Internecie, pracowali w Wordzie, Excelu, ścigali się w szybkim i poprawnym pisaniu na klawiaturze, tworzyli strony internetowe za pomocą języka HTML oraz programowali w Scratchu. W przerwach między konkurencjami uczniowie uczestniczyli w pokazach nowych technologii.

Gratulujemy laureatom: Wiktorowi Kiszko, który zajął II miejsce, Julii Obszyńskiej (III miejsce), Ani Chomont i Łukaszowi Pawlikowi oraz Joannie Zdebiak i Marcelowi Bobrowskiemu. Uczniów do zawodów przygotowała pani Iwona Lipowicz-Orłowska.

Wielobój odbył się w Zespole Szkół nr 1  w Goleniowie.

 

Scroll to Top