Szachiści SP5 wicemistrzami województwa!

Kolejny rewelacyjny występ drużyny szachowej prowadzonej przez panią Iwonę Lipowicz-Orłowską. Zespól w składzie: Szymon Maślanka, Jakub Klimecki, Leon Repp i Małgosia Adamska po zaciętej walce wywalczyli II miejsce w Finale Wojewódzkim w Szachach Drużynowych Dziewcząt i Chłopców – Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Kolejność na podium ustalona została dopiero w ostatniej walce. A do zwycięstwa zabrakło zaledwie pół punktu – np. remisu na jednej szachownicy. Zawody rozegrane zostały w poniedziałek, 19 grudnia w Gryfinie. Warto podkreślić, że wszyscy zawodnicy są uczniami jednej klasy.

Równie dobrze w Finałach Wojewódzkich w Szachach Drużynowych spisali się nasi młodsi szachiści, którzy uplasowali się ostatecznie na wysokim IV miejscu. Zespól zagrał w składzie: Szymon Ragan, Zofia Ragan, Antonina Chomont i Klaudia Rojszczak. Zawody odbyły się w Koszalinie, w piątek – 9 grudnia.

Szachistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Scroll to Top