Szkolny Dzień Profilaktyki

W ramach organizacji Szkolnego Dnia Profilaktyki przeprowadzono po raz drugi turniej piłkarski. Do udziału w zawodach zaproszono blisko 80 uczniów naszej szkoły, którzy podzieleni zostali na dwie grupy: klasy 4-5 i 6-7. W rozgrywkach klas 4-5 zgłosiło się 8 zespołów: Zdrowe dzieci, Białe włosy, Eko-zwierzaki, Eko FC, Stop papierosom, Witaminki, Piękni i mega zdrowi, GKS Białe zęby. W rywalizacji grup młodszych grano w dwóch grupach, a następnie najlepsze drużyny rozegrały mecz finałowy. W rozgrywkach klas 7-8 rywalizowało 6 zespołów: FC Profilaktyka, FC Borówki, Sport to zdrowie, Jabłuszka. Marchewki i Bakłażany, które rozegrały system każdy z każdym. Końcowa klasyfikacja klasy 4-5. I miejsce- Piękni i mega zdrowi, II miejsce- GKS Białe zęby, III miejsce Witaminki i Eko- zwierzaki, V miejsce- Stop papierosom i Białe włosy, VII miejsce- Zdrowe dzieci i Eko FC.

Klasyfikacja końcowa klasy 6-7

I miejsce- Bakłażany, II miejsce- Jabłuszka, III miejsce- FC Borówki, IV miejsce- FC Profilaktyka, V miejsce Marchewki, VI miejsce- Sport to zdrowie.

W Super Finale rozegranym między zespołami Bakłażany a Piękni i mega zdrowi, lepszą drużyną okazała się ten pierwszy, który ograł swoich młodszych kolegów 5;1. Drużyna Bakłażany odebrała z rąk Dyrektora szkoły Puchar Szkolnego Dnia Profilaktyki. wszystkim uczniom dziękujemy za udział w turnieju

Scroll to Top