W dniu 1 czerwca odbył się V Szkolny Festiwal Talentów TALENTYNKI 2022 Nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty w kategorii : PLASTYKA I RĘKODZIEŁO oraz MUZYKA , TANIEC I INNE . Finałowe prezentacje , poprzedzone eliminacjami odbyły się w dwóch grupach wiekowych : I GRUPA KLASY 0-3 i 2 GRUPA KLASY 4-8. W tym roku uczniowie pokazali nam swoje umiejetności w grze na instrumentach takich jak pianino gitara , wiolonczela , skrzypce , altówka , umiejętności wokalne , taneczne , taneczno -gimnastyczne, językowe zręczność w układaniu kostki Rubika , w tym rywalizacja ze skonstruowanym własnoręcznie mini robotem do układania kostki Rubika, sprawność w grze w szachy ,zdolności aktorskie oraz zdolności plastyczne . Widownia doceniła prezentacje Talenciaków co znalazło wyraz w głosowaniu na zwycięzcę tegprocznych TALENTYNEK . Podliczenia głosów dokonała komisja złożona z nauczycieli . A oto wyniki V Szkolnego Festiwalu Talentów 2022 Grupa wiekowa klasy 0-3 Kategoria PLASTYKA i REKODZIEŁO 1 miejsce – Julia Urbańska kl. II a 2 miejsce Michalina g\Gardzioła kl. II c 3 miejsce Hania Pawlicka kl. III d i Filip Rozdeba kl. II a Kategoria : MUZYKA , TANIEC I INNE 1 miejsce – Ernest Krause kl. III d – układanie kostki Rubika 2 miejsce równorzędnie : Maja Pietrzak kl. II b -taniec i Lena Glinkowska kl. III b -taniec 3 miejsce Jan Karolus kl. II a -układanie kostki Rubika Grupa wiekowa klasy 4-8 Kategoria : PLASTYKA I RĘKODZIEŁO 1 miejsce – Łukasz Michalak kl. VII b 2 miejsce – Tetiana Bilous kl . IV c 3 miejsce – Wiktoria Zygmunt kl VII a Wyróżnienie: Daria Lukianenko kl V b oraz Julia Chomont kl V b Nagroda specjalna : Petra Małachowska kl. V b Lilianna Mil kl. IV c Kategoria : MUZYK, TANIEC I INNE 1 miejsce – Kabaret „ GARM” w składzie Łukasz Michalak , Łukasz Przesmycki kl. VII b i Szymon Gess kl.VIII a 2 miejsce – Kacper Rogoś kl. V a 3 miejsce Tercet „AMZ” W składzie: Amelka Dec, Zosia Mituła i Martyna Wojciechowska kl. VIII a Dziękujemy wszystkim uczestnikom Talentynek za zaangażowanie i gratulujemy odwagi i kreatywności Organizatorzy

Scroll to Top