Wiosenny Turniej Szachowy

Szachiści z klas pierwszych celebrowali Dzień Dziecka biorąc udział w Wiosennym Turnieju Szachowym. Do rozgrywek przystąpiło 17 uczniów. Najliczniejsza ekipa z klasy pierwszej A wystawiła aż ośmiu zawodników. Bezkonkurencyjną okazała się Zosia Ragan, która wygrała wszystkie pojedynki. Tylko trochę ustąpili Janek Karolus i Wojtek Garbacz. Na trzecim miejscu uplasował się Michał Marchel.

Zawodnicy grali w systemie szwajcarskim, w tempie 10 minut na zawodnika. Zagrali po 5 partii. Rada Rodziców ufundowała pamiątkowy medal dla każdego uczestnika. Najlepsi otrzymali też dyplomy i czekolady. Duże podziękowania dla Szymona Ragana i Dawida Winczewskiego z klasy 3A, którzy pomogli w sędziowaniu i sprawnym przeprowadzeniu zawodów.

Imprezę zorganizowała Iwona Lipowicz-Orłowska.

Scroll to Top