X Światowy Dzień TABLICZKI MNOŻENIA

X Światowy Dzień TABLICZKI Mnożenia odbył się pod hasłem ” Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają „. Uczniowie wcześniej zaczęli przygotowania do tego wydarzenia. Podczas lekcji matematyki utrwalali umiejętność mnożenia wykorzystując  m.in. Karty Grabowskiego. Były zawody sportowe, gra „czółko ” , interaktywne quizy Kahoot oraz Quiziz, łamigłówki, węże i piramidy z tabliczką mnożenia, zadania interaktywne.  Uczniowie pisali również test na czas ze znajomości tabliczki mnożenia, aby wyłonić Klasowego Mistrza. Wybrani w ten sposób przedstawiciele klas III- VI tworzyli patrole egzaminacyjne, sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród społeczności szkolnej: starszych kolegów, nauczycieli. Można było zdobyć naklejkę tabliczkowego eksperta!

Scroll to Top