Zajęcia adaptacyjne dla pierwszaków nowej szkoły

 

W ostatnich dniach wakacji, tj. 30 i 31 sierpnia br. odbyły sie zajęcia adaptacyjne dla uczniów klas pierwszych nowopowstającej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 w Goleniowie. Dzieci przybyły wraz                          z rodzicami na pierwsze lekcje ze swoimi nowymi paniami. Zwiedzały szkołę i zapoznawały się z jej pracownikami. Szkoła jest przygotowana do nowego roku szkolnego. Piętro zostało przystosowane dla klas najmłodszych.                     W łazienkach nowe zaplecze sanitarne, a klasach nowe meble i ławki oraz krzesełka. Oddział przedszkolny oraz świetlica czekają na rozpoczęcie roku w pełnej gotowości. Wejście do szkoły dla oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych jest zorganizowane w łączniku między szkołą a nową halą sportową. Tam też są przygotowane szatnie. Uczniowie klas gimnazjalnych zrobili zbiórkę zabawek, gier i książek dla najmłodszych, aby najmłodsi koledzy poczuli się jak w domu.

 

Scroll to Top