Zajęcia pozalekcyjne 2021/2022 marzec

Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. ks. J. Twardowskiego w Goleniowie na rok szkolny 2021/22 marzec

Klasy I – III

Lp. Zajęcia Dzień Godzina N-L
1. Koło programowania Czwartek 28

Środa 28

5 kl II

1  kl1a

M.Barycza
2. Koło matematyczne Wtorek s 18 6 L.Madejska
3. Koło recytatorskie Wtorek s.31 6 R.Jarmuł
4. Socjoterapia Poniedziałeks.31

 

6i7

 

B. Bieniek
5. Szachy Wtorek s.17

Poniedziałek 17

6

6

I.Lipowicz – Orłowska
6. Koło Młodego Naukowca Czwarteks.8 5 R.Żebiałowicz
7. Createria Czwartek s.34 7 M.Rożko-Wentruba
8. SKS Środa hala

Wtorek

Poniedziałek zawieszone do odwołania

6

5,6

6,7

S.Szwarc

J.Olesińska w ramach WSZS

9. ZDW III Czwartek s.18 7 R.Jarmuł
10. ZDW I-II Czwartek 6 L.Madejska
11. ZKK Poniedziałek s.22

Wtorek s.22

Środa s22

 

6

6

6

 

I.Mackiewicz
12. ZKK Poniedziałek s.10

Poniedziałek s.11

Wtorek s.20

5

6

6

B. Skakuj

 

 

 

13 ZKK Poniedziałek s.14

wtorek s.13

6

7

I.Karasiak

 

14 ZKK Wtorek s.19

Środa s.23

Piątek s.21

1

1

5

T.Tumulec
15. Cudzoziemcy j. polski kl I-II Poniedziałek s.20

Środa s.18

6

7

L.Madejska

 

16 Cudzoziemcy j. polski kl III Czwartek

Piatek

1

5

R. Jarmuł

 

Klasy IV- VIII

Lp. Zajęcia Dzień Godzina

 

N-L
1. Cudzoziemcy j.polski kl VII-VIII środa

wtorek

1

 

K.Jagiełło/ M. PawelStanew
2 Cudzoziemcy j.polski IV Środa

piątek

7

7

M.Pawel-Stanew
3. Cudzoziemcy j.polski V-VI Piątek

wtorek

6

1

E.Murach
4. Socjoterapia środa 7 B.Bieniek
5. ART Poniedziałek s.31 8 B.Bieniek, J.Mikulska
6. Koło przyrodnika wtorek 9 J. Niewiarowska
7. Chór Czwartek  23 5 E. Lisińska
8. SKS Sroda 7 S. Szwarc
9. ZDW j.polski piątek 7 K. Jagiełło
10. ZDW j. polski Środa/piątek co 2 tyg 8 M. Łukaszewska
11. ZDW j.polski Wtorek

piątek

7

8

M. Pawel-Stanew
12. ZDW matematyka Wtorek

środa

7

7

M. Czuchra

 

13. ZDW matematyka czwartek 8 M.Nazim
14. ZDW j.angielski poniedziałek 8 A. Siemaszko-Małachowska
15. Kreateria Środa

 

8 E.Lisińska
16. ZKK Wtorek s.32 8 J. Mikulska

 

17 ZKK Wtorek s.19 7 B. Skakuj

 

18. SKS Wtorek zawieszone

 

7

 

K.Krajcer w ramach

W ramach WSZS

 

 

 

Scroll to Top