Zajęcia pozalekcyjne dla czwartoklasistów

 

We wtorki po szóstej godzinie lekcyjnej w sali nr 8 odbywają się zajęcia „Koła Młodego Naukowca”, które prowadzi nauczyciel chemii i fizyki p. Renata Żebiałowicz. Na zajęciach dzieci będą badali różne zjawiska przyrodnicze i uzupełniali swoją wiedzę rozwijali zainteresowania  przyrodnicze.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 w roku szkolnym 2017/2018 rozszerzyła ofertę zajęć pozalekcyjnych dla nowych uczniów. I tak uczniowie klasy IV mają okazję w godzinach pracy szkoły, tj. 8:00-15:15 rozwijać swoje zdolności i zainteresowania na różnego rodzaju kołach zainteresowań przygotowanych specjalnie dla nich.

Są to:

– Koło języka angielskiego – p. Dorota Szmuc

– Koło języka niemieckiego – p. Małgorzata Łukaszewska

– Koło Globtrotera – p. Edyta Wierzbicka

– Koło Młodego Naukowca – p. Renata Żebiałowicz

– Kaligrafia – p. Monika Rożko-Wentruba

– SKS dla dziewcząt – p. Julita Olesińska

– SKS dla chłopców – p. Michał Zera

– Koło szachowe –  p. Iwona Lipowicz – Orłowska

– Koło matematyczne – p. Małgorzata Żak 

– Koło historyczne – p. Ewa Grycz – Michalak

– Koło rowerowe – p. Jadwiga Mikulska

-Chór – p. Ewa Lisińska

 

 

 

Scroll to Top