Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. ks. J. Twardowskiego w Goleniowie na rok szkolny 2021/22

Klasy I – III

Lp. Zajęcia Dzień Godzina N-L
1. Koło programowania Czwartek 28

Środa 28

5

1

M.Barycza
2. Koło matematyczne Wtorek s 18 6 L.Madejska
3. Koło recytatorskie Wtorek s.31 6 R.Jarmuł
4. Socjoterapia Poniedziałeks.31

 

6i7

 

B. Bieniek
5. Szachy Wtorek s.17 6 I.Lipowicz – Orłowska
6. Koło Młodego Naukowca Czwarteks.8 5 R.Żebiałowicz
7. Createria Czwartek s.34 7 M.Rożko-Wentruba
8. SKS Środa hala

Wtorek

Poniedziałek

6

5,6

6,7

S.Szwarc

J.Olesińska w ramach WSZS

9. ZDW III Czwartek s.18 7 R.Jarmuł
10. ZDW I-II Piątek s 17 2 L.Madejska
11. ZKK Poniedziałek s.22

Wtorek s.22

Środa s.22

 

6

6

6

 

I.Mackiewicz
12. ZKK Poniedziałek s.10

Poniedziałek s.11

Wtorek s.20

5

6

6

B. Skakuj

 

 

 

13 ZKK Poniedziałek s.14

Czwartek s.13

6

7

I.Karasiak

 

14 ZKK Wtorek s.19

Środa s.23

Piątek s.21

1

1

5

T.Tumulec
15. Cudzoziemcy j. polski Poniedziałek s.20

Środa s.18

6

7

L.Madejska

 

 

Klasy IV- VIII

Lp. Zajęcia Dzień Godzina

 

N-L
1. Cudzoziemcy j.polski Czwartek

wtorek

1

2

K.Jagiełło
Cudzoziemcy j.polski Środa

piątek

7

7

M.Pawel-Stanew
2. Socjoterapia środa 7 B.Bieniek
3. ART Poniedziałek s.31 8 B.Bieniek
4. Koło przyrodnika Środa 8 J. Niewiarowska
5. Szachy Poniedziałek 6 I.Lipowicz – Orłowska
6. Kaktuski chór Piątek 23 7 E. Lisińska
7. SKS czwartek 8 S. Szwarc
8. ZDW j.polski piątek 7 K. Jagiełło
9. ZDW j. polski Środa/piątek co 2 tyg 8 M. Łukaszewska
10. ZDW j.polski Wtorek

piątek

7

8

M. Pawel-Stanew
11. ZDW matematyka Wtorek

środa

7

7

M. Czuchra

 

ZDW matematyka poniedziałek 1 M.Nazin
12. ZDW j.angielski poniedziałek 8 A. Siemaszko-Małachowska
13. Kreateria Środa

 

8 E.Lisińska
14. ZKK Wtorek s.32 8 J. Mikulska

 

15 ZKK Wtorek s.19 7 B. Skakuj

 

SKS Czwartek

Wtorek

Czwartek

7

7

7

S.Szwarc

K.Krajcer

W ramach WSZS

 

 

Scroll to Top