Zajęcia pozalekcyjne 2023/2024-06.11.2023r.

Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. ks. J. Twardowskiego w Goleniowie na rok szkolny 2023/24

I-III

Lp. Zajęcia Dzień Godzina N-L Sala
1. Koło programowania 1 piątek 6 B.Hawrylewicz 28
2. Koło programowania kl 2-3 środa 7 B.Hawrylewicz 28
3. Koło matematyczne 2-3 piątek 6 P.Bakalrczyk 20
4. Koło recytatorskie czwartek 6 M.Potaż 16
5. Socjoterapia 1-3 czwartek 7 B. Bieniek 32
6. Szachy poniedziałek 4-5 klpiątek , czwartek , środa/innowacja co 3 tygodnie 7 I.Lipowicz – Orłowska 19
7. Koło Młodego Naukowca II Czwartek 6 K.Olech 8
8. Koło fotograficzne 2-8 wtorek 7 R.Lange 28
9. SKS kl I

SKS kl  III

Środa

wtorek kl 2 – 3

środa

7

6

7

J.Górnicka

J.Olesińska w ramach WSZS

hala
10. ZDW III-II poniedziałe kl3wtorek kl 2 66 L.Madejska 19
11. ZKK Poniedziałek 2c,3acśroda 3c

piątek 2a,3b

65 I.Mackiewicz 1925

16

12. Cudzoziemcy j. polski klII-III Poniedziałekwtorek 77,8 L.Madejska 1818
13. ZKK czwartek 1a,c 6 Tumulec 17
14 Cudzoziemcy j. polski kl II-III ŚrodaCzwartek

piątek

87

7

B.Hawrylewicz 2121

21

15. Koło flażoletu wtorek 7 I. Mackiewicz 16
16. Koło teatralne poniedziałek 6 M.Potaż 16
17. Koło kaligraficzne czwartek 6 L.Madejska 18
18. Createria wtorek 6 I.Karasiak 23
19. Nauka j.polskiego( powrót z zag. poniedziałekpiątek 56 I.Mackiewicz 34

IV-VIII

1. Cudzoziemcy j.polski ŚrodaPiątek 8,98,9 E.Murach 11
2 Cudzoziemcy j.polski Poniedziałek 8,9 R.Lange 32
3. Socjoterapia 4-55-8 Czwartek 89 B.Bieniek 31
4. ART poniedziałek 8 B.Bieniek, J.Mikulska 31
5 Koło origami środa 7 M.Potaż 16
6 SKS Poniedziałek

czwartek

7

7

K.Krajcer w ramach WSZS hala
7. SKS PoniedziałekCzwartek 88 S. Szwarc hala
8 Createria 4-6 wtorek 7 I.Karasiak 23
9. ZDW j.polski 7a,7b,8a poniedziałek 8 K. Jagiełło 11
10. ZDW j. polski wtorek 8 R.Lange 14
11. ZDW j.polski  5-6 poniedziałek 8 M. Pawel-Stanew 31
12. ZDW matematyka 4klkl 5a,5d,6c poniedziałekśroda   77 K.Bączyk 10
13. ZDW matematyka 7a,8a,6a,6c poniedziałek 8 M.Nazim 10
14 Koło przyrodnika poniedziałek 7 D.Kąkol 17
15 ZKK wtorek 6apiątek 5d 6

6

T.Tumulec 1717
16. ZKK czwartek4c,5cczwartek 6a

czwartek 5ab,4b

56

8

B.Skakuj 818

18

17. ZKK wtorek 6cśroda 6b 61 I.Mackiewicz 2125
18. ZKK środa 7a,7bponiedziałek 8a 88 Karasiak 23
19. Koło teatralne piątek 7 D.Kwaśniewska 11
20. Koło fizyczne 7-8 piątek 1 R.Żebiałowicz 08
21 SKS wtorek

czwartek

7 E.Kałużna  w ramach WSZ

 

Scroll to Top