Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Nasza szkoła zdecydowała się uroczyście zakończyć rok szkolny zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Nie było jednej wspólnej uroczystości. Uczniowie spotykali się ze swoimi wychowawcami na hali sportowej i małej sali gimnastycznej. Były to krótkie spotkania, podsumowujące kończący się rok. Uczniowie odebrali nie tylko świadectwa ale także nagrody i upominki za udział w wielu konkursach wiedzowych i sportowych. Były to nietypowe uroczystości ze względu na sytuacje pandemiczną. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy w zwykłych warunkach we wrześniu. Uczniowie i wychowawcy byli wzruszeni widząc się po tak długim czasie nauki zdalnej. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji. Rodzicom dziękujemy za wspieranie swoich dzieci w trudnym czasie i nauce zdalnej.

Scroll to Top