Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej z Oddziałami sportowymi nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Goleniowie odbyło się w piątek 22 czerwca 2018 r. Po raz pierwszy, od blisko 20 lat uczestniczyli w nim najmłodsi uczniowie klas pierwszych. Odświętnie ubrani odebrali swoje pierwsze w życiu świadectwa szkolne. Wśród uczniów z najwyższą średnią, odbierających nagrody, zostali także wyłonieni zostali najlepsi sportowcy. Z grupy dziewcząt tytuł SPORTOWCA ROKU otrzymała GABRIELA KIEDAS IId GIM , a z grupy chłopców – SPORTOWCEM ROKU  został DAWID OLESIŃSKI z klasy VIIa SP5. Cały rok prowadzony był konkurs SUPER KLASA.  W tym roku tytuł SUPER KLASY otrzymała klasa IVa.  Nagrody końcoworoczne ufundowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy. Przewodniczący Rady p. Michał Niklas wyóżnił też klasy za 100% wpłaty: klasę Ib SP oraz wychowawcę p. Beatę Skakuj, klasę IId  GIM i wych. p. Annę Siemaszko-Małachowską oraz IIIa  i wych. p. Małgorzatę Żak. Jest to miły gest. Dziękujemy i gratulujemy.

Życzymy miłych i bezpiecznych wakacji!

 

Scroll to Top