Zmiana pracy szkoły w dniu 20.03.2024r.

Dnia 20.03.2024r. dyrektor szkoły informuje, że w tym dniu lekcje odbywają się do godziny 13.30 ( 6 lekcji planowanych wg planu). Zmiany spowodowane są planowanym protestem rolników i blokadą dróg w Goleniowie. Ostanie odwozy autobusów szkolnych po 6 lekcji.

Informujemy, że w przyszłą środę, 20 marca, planowany jest protest rolników, który spowoduje utrudnienia w ruchu pojazdów.
???? Protest rozpocznie się o godzinie 7:00. Rolnicy będą przemieszczać się kolumną ciągników z miejscowości Maszewo przez Goleniów: ul. Maszewską, ul. Szkolną, ul. Armii Krajowej, ul. Przestrzenną do węzła Rzęśnica.

???? Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, tj. od 15:00 do 17:00, na skrzyżowaniu ul. Maszewskiej i ul. Zakładowej zostanie zablokowany ruch drogowy. Będzie puszczany 1 samochód co 5 minut.

Prosimy o zachowanie spokoju w związku z planowanymi utrudnieniami i szczególną uwagę na drodze.

StrajkRolników #UtrudnieniaWRuchu

Scroll to Top