Europejski Tydzień Sportu

Klasa I c realizowała Europejski Tydzień Sportu poprzez różne  formy  aktywności. Na początek każdy z uczniów przygotował plastyczno-techniczny Projekt,  o którym opowiadał na lekcji . Wystawa prac przez dłuższy czas zdobiła salę, a nasi goście mogli podziwiać pomysłowość dzieci i ich rodzin. Korzystaliśmy też jak najczęściej z pięknej pogody i zajęcia wf odbywały się na świeżym powietrzu. Spotkaliśmy się także ze sportowcami reprezentującymi Goleniów: Krystianem Zalewskim i Michałem Rozmysem. Rozmawialiśmy z nimi o prawie wszystkich tajnikach lekkoatletycznych. Ich doświadczeniach, sukcesach i porażkach a potem wspólnie trenowaliśmy na stadionie i w hali. Braliśmy też udział w zorganizowanych w szkole zawodach sportowych.

Marzena Barycza