Mistrzostwa Gminy Goleniów w unihokeju

W dniu 17 października w Mostach odbyły się mistrzostwa Gminy Goleniów w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały: Zacha Paulina, Kluza Julia, Skrzypczak Dominika, Staszewska Anastazja, Jaśkiewicz Laura, Kiedas Gabriela i Pawlaczyk Lena. Dziewczęta zajęły III miejsce. Z kolei 18 października o wejście do Mistrzostw Powiatu walczyli chłopcy. W skład drużyny męskiej reprezentującej naszą szkołę weszli: Szwed Mateusz, Olesińska Dawid, Starczewski Jakub, Borek Maksymilian, Mituła Eryk, Mojsiewicz Marcin, Drapikowski Dawid i Szacha-Głuchowicz Konrad. Chłopcy zajęli II miejsce i tym samym awansowali do mistrzostw powiatu. Opiekunami zespołów byli pani Izabela Grabska i pan Remigiusz Gajewski.